Kıraç Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Adres : İstiklal Mahallesi Cumhurıyet Caddesi Gunes sk. no:2 d:2 Kıraç Esenyurt İstanbul
Mahalle : Battal Gazi Mahallesi
Telefon : 212 689 11 17
Fax : 212 689 11 17
E-Posta : info@kiracdis.com
Web : http://kiracdis.com/

REKLAM

Özel kıraç ağız ve diş sağlığı polikliniği 2010 yılından itibaren,ağız ve diş sağlığının tüm branşları ile hizmet vermeye başlamıştır.

kıraç Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinin ilkesi,Ağız ve Diş Sağlığı konusunda gereken hizmeti hastalarımıza bünyesinde bulundurduğu Tedavi,ortodonti,oral diagnoz,estetik diş hekimliği,endodonti,dental radyoloji,ağız diş ve çene cerrahisi,pedodonti,implantoloji ve acil diş hekimliği ile kaliteli,kalıcı tedavi sunmaktadır. 

Kendi alanımızda sahip olduğumuz yetkin ve deneyimli hekim personelimizle kıraç ağız ve diş sağlığı polikliniği olarak, teknolojiyi ve diş hekimliğindeki tüm gelişmeleri takip etmeyi hastalarımıza karşı bir yükümlülüğümüz olarak kabul etmekteyiz.Bu doğrultuda yazılı kaynaklardan yararlanmanın yanı sıra fiilen bilimsel kongrelere de iştirak etmekteyiz.

Kliniğimizde sterilizasyona büyük önem vermekte ve sizlere sağlanabilecek maksimum hijyenik ortamı sunmanın gayretindeyiz.

Sterilizasyonun çağdaş bir sağlık merkezinin en önemli unsuru olduğu bilinciyle hareket eden kliniğimizde,hastalarımızı,hekimlerimizi ve yardımcı personelimizi çapraz enfeksiyon riskine karşı korumak için her türlü önlem alınarak en üst düzeyde sterilizasyon sağlanmaktadır.

Kliniğimizde koruyucu hekimlik,hastaların ağız ve diş sağlığı konusunda bilinçlendirilmesi,var olan sağlıklı dişlerin korunması,ağız hijyeninin sağlanması ve bu konuda her türlü takibin yapılması tedaviden daha önceliklidir

Firma Harita Konum