Ekol Halı Yıkama & Temizleme

Adres : Uğurmumcu caddesi, 1614 sokak, 26. Blok No:15
Mahalle : Örnek Mahallesi
Telefon : 0212 672 00 02
Fax :
E-Posta : ekolhalitemizleme@gmail.com
Web : http://www.ekolhaliyikama.net

REKLAM

EKOL HALI YIKAMA 2003 yılından bu yana modern ve hijyenik koşullarda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. 2003 yılından beri elde ettiği tecrübe ve üstün hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemiştir. Son teknoloji ürünü makinalar, zengin ekipman, eğitimli ve deneyimli personeli ile halı yıkamada temizliğin öncüsü olmuştur. Firmamız ekonomik fiyatı, müşteri memnuyeti garantisi ve temizlik anlayışı ile hizmetlerine devam etmektedir. İstanbul Avrupa yakasının tüm ilçelerine ücretsiz servis imkanı sunan Fabrikamıza telefon açtığınız gün içerisinde halılarınız ev ya da iş yerinizden alınarak; toz alma, yıkama, kurutma, son kontrol, parfümleme ve paketleme işlemlerinden sonra adresinize ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

EKOL HALI YIKAMA 2003 yılından bu yana modern ve hijyenik koşullarda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. 2003 yılından beri elde ettiği tecrübe ve üstün hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemiştir. Son teknoloji ürünü makinalar, zengin ekipman, eğitimli ve deneyimli personeli ile halı yıkamada temizliğin öncüsü olmuştur. Firmamız ekonomik fiyatı, müşteri memnuyeti garantisi ve temizlik anlayışı ile hizmetlerine devam etmektedir.
İstanbul Avrupa yakasının tüm ilçelerine ücretsiz servis imkanı sunan Fabrikamıza telefon açtığınız gün içerisinde halılarınız ev ya da iş yerinizden alınarak; toz alma, yıkama, kurutma, son kontrol, parfümleme ve paketleme işlemlerinden sonra adresinize ücretsiz olarak teslim edilmektedir.