Ova Et Lokantası

Adres : Merkez Mah. Doğan Araslı Caddesi No:157 Esenyurt / İSTANBUL
Mahalle : Bağlarçeşme Mahallesi
Telefon : +90 212 620 63 21
Fax : +90 212 620 63 21
E-Posta : iletisim@ovaet.com
Web : http://www.ovaet.com/

REKLAM

Esenyurt Merkeze yakın temiz ve leziz bir et lokantası olan Esenyurt Ova Et lokantası sizleri bekliyor.

Müessesemiz Kanatçı Ova adıyla 2002 yılının sonlarında hizmet vermeye başlamıştır. Faaliyet vermeye başladığımızda kapasitemiz kapalı alanda 200 kişi iken daha sonra; iki bölüme ayrılıp; ikiye katlanarak 350-400 kişi kapasitesine ulaşmıştır. Ayrıca 500 kişilik yazlık bahçesi özellikle yaz aylarında müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır. Bahçemizde aileler yemeklerini yerken çocuklarda; çocuk parkında; huzurlu bir şekilde oyunlarını oynayabilirler.

Zaman içerisinde Kanatçı Ova’da her işletme gibi gelişmiş daha kapsamlı daha zengin çeşitleriyle OVA ET LOKANTASI adıyla hizmet sunmaya devam etmiştir. Kanat dışında pide, lahmacun ve kebap çeşitlerinde de iddialı duruma gelmiştir. Paket servisimiz evlere, iş yerlerine sınırsız hizmet vermeye devam etmektedir.

Özellikle Ramazan Ayı’nda toplu iftar yemeği, iş yemekleri; yazın kapalı alanda; nişan, düğün yemekleri organize edilmektedir. Bu hizmetleri sunmaya devam ederken, kısa zaman içerisinde büyüme yolunda çok büyük mesafeler kat eden Ova Et Lokantası; Esenyurt'un ardından şimdide Büyükçekmece Güzelce'de yeni şubesinde sizlere alıştığınız lezzetde ve kalitede hizmet sunmaya devam edecektir.

Firma Harita Konum