BAHÇEŞEHİR TASARIM OFİSİ

Adres : Esenkent Mah. Bahçeşehir - Hadımköy Yolu Ntepe Blokları D Blok Kat:4 Daire : 16 Esenyurt / İstanbul
Mahalle : Esenkent Mahallesi
Telefon : 0212 672 68 64
Fax :
E-Posta : bahcesehirtasarim@gmail.com
Web : www. bahcesehirtasarim.com

REKLAM

2013 yılında kurulan ajansımız kurulduğu günden bu yana küçük – büyük demeden birçok kuruluşun reklam hizmetini sürdürmüştür ve sürdürmeye devam etmektedir.

Profesyonel hayata başlayan Bahçeşehir Tasarım Ofisi’nin çıkış noktası her firmanın ya da kuruluşun tasarım işlerini kendi işimizmiş gibi benimsemek ve gerçekten severek yapmaktır. Başarımızın temel sebebi de budur…

Biliyoruz ki işimizi severek yaparsak daha başarılı işlere imzamızı atabiliriz. Bahçeşehir Tasarım Ofisinin içinde bulunan her bireyde bu farkla işlerini yapıyorlar. Yapmakta olduğumuz işin zorluğunu çok iyi biliyoruz. Aynı anda birçok firmanın yada kuruluşun projelerini yürütürken sorunlar çıkabiliyor. Biz bu sorunları bahaneyle değil çözümler üreterek aşıyoruz.

Her zaman işlerimize başlamadan önce araştırmalar yapıyoruz. Bu araştırma sürecinde firmalara ve kuruluşlara neler sunabileceğimizi çıkarıyoruz. Başarımızın en önemli sebebi de; disiplinli ve programlı çalışıyor olmamız. Her sektörden kuruluşa hizmet verdiğimizi biliyoruz; bu nedenle programlı ve disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz.

Başarımızda göz ardı edemeyeceğimiz bir diğer sebepte; birlikte çalışmakta olduğumuz çözüm ortaklarımızdır.